Sözleşme

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
 1. İş bu Satış Sözleşmesi eKartSatış( www.ekartsatis.com ) Şirketi tarafından işletilen www.ekartsatis.com internet adresinden ürün alımı yapacak olanl kişiler  ile eKartSatış arasında ilk işlem yapılmadan önce kayıt aşamasında taraflarca mutabık kalınarak düzenlenmiştir.
 2. eKartSatış kartları, alıcısına internet üzerinden güvenli ödeme imkanı sağlayan ön ödemeli bir karttır. Bu karta sahip olan nihai tüketici bu kartın kullanım alanlarını kendi insiyatifine göre belirler. Firmamızdan alınan kartlarının  kullanıldığı yerler yasal olmalı ve sanal ortamda sadece yasal alışverişler için kullanılmalıdır. Aksi taktirde bu kartların yasal olmayan sitelerde kullanılması kartı tasarlayan, üreten ve satan kişi, kurum ve kuruluşları kesinlikle bağlamaz. Kartın kötü niyetli ve yasal olmayan ortamlarda kullanılmasından doğacak hukuki sonuçlardan eKartSatış şirketi ve bağlı olarak da  Kart Sistemleri  www.ekartsatis.com web sitesi sahipleri kesinlikle sorumlu değildir.
 3. eKartSatış  ( www.ekartsatis.com ), işbu Sözleşme´yi gerek gördüğü durumlarda tek taraflı olarak değiştirme, tadil etme ya da iptal etme hakkına sahiptir.
 4. Bu sözleşme sanal ortamda oluştuğu için, Müşteri´nin ilk işlem talebinin (İşlem yapılmadan önce) alınması ve bu talebin de eKartSatış  tarafından kabulü ile Sözleşme teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler Müşteri´nin ilk işlemini yapabilmek için talepte bulunmadan önce www.ekartsatis.com sitesindeki “satış sözleşmesini okudum kabul ediyorum” butonuna tıklaması ile başlamış olur.
 5. Müşteri, eKartSatış´e yani  www.ekartsatis.com ´a üye olmak ve işlem yapabilmek için işbu Sözleşme´nin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamıyla anladığını ve tüm maddelerini  kabul ettiğini ve onayladığını peşinen taahhüt eder.
 6. eKartSatış  www.ekartsatis.com daki ücretli hizmetler/servisler karşılığı alınacak ücretler Türk Lirası olarak hesaplanacak ve tahsil edilecektir.
 7. eKartSatış´den ( www.ekartsatis.com ) internet sitesi vasıtasıyla alacağı hizmetlerin bedelini eKartSatış´nin belirleyip bildireceği banka hesaplarına EFT/havale yapmak suretiyle ödeyecektir.
 8. eKartSatış, ( www.ekartsatis.com ) tüm Müşteri´lerinin kişilik ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.
 9. eKartSatış( www.ekartsatis.com ) her zaman için tek taraflı olarak Müşteri’ye verilen hizmeti sürekli veya geçici durdurabilir. Müşteri iş bu tasarrufu peşinen kabul eder.
 10. Müşteri’nin herhangi bir yöntem kullanarak sitenin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunması ve sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetme yetkisine sahiptir. Ayrıca Müşteri bu durum sonucunda eKartSatış‘ın uğrayacağı tüm maddi/manevi zararları tazmin etmekle yükümlüdür.
 11. Müşteri, www.ekartsatis.com üzerinden gerçekleşen işlemler ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklar ve akabinde bu anlaşmazlıkların yaratacağı her türlü iddia, talep ve/veya hasar beyanlarından, www.ekartsatis.com‘un sahiplerini, temsilcilerini ve/veya çalışanlarını sorumlu tutmamayı, tazminat talep etmemeyi ve üçüncü kişi ve kurumlar tarafından kendisine yöneltilecek her türlü talepten muaf tutmayı iş bu Sözleşme ‘yi onaylayarak peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.
 12. eKartSatış( www.ekartsatis.com ) tamamıyla kontrolü dışında olmak üzere, internet hizmetleri sağlayıcısından, Türk Telekom, Avea, Türkcell, Vodafone veya Elektrik idareleri ve benzeri kurumlardan kaynaklanan teknik sorunlar, donanım problemleri, altyapı sorunları, doğal afetler, vs. gibi olaylardan dolayı bazı sorunlar yaşanabilir. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı www.ekartsatis.com hiçbir şekilde sürekli, kesintisiz ve problemsiz hizmet vereceğini garanti veya taahhüt etmez, edemez.