Paykasa Bozdurma

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Paykasa Bozdurma

Son yıllarda internet üzerinden yapılan alışverişlerin oranları bir hayli arttı. Tüketiciler, dışarıdan alışveriş yapmak yerine online olarak alışveriş yapmayı daha makul bulmaya başladı. Kitap, cd, oyun, takı, aksesuar, yedek parça, makyaj malzemeleri, parfüm setleri ve daha aklınıza gelebilecek birçok şey için online olarak sipariş verebilmek mümkün. Bu durum tüketiciler için bazı avantajlar sunsa da yanlış bir internet kullanımı olumsuz sonuçlara sebebiyet verebilir. Tüketicilerin online alışveriş sırasında düştükleri tuzaklar kredi kartı bilgilerinin hackerler tarafından ele geçirilmesiyle sonuçlanıyor. Bu da bireyler için büyük oranda maddi külfetlere neden oluyor.

  Bilinçli bir internet kullanımı ile birlikte hem zaman hem de para tasarrufu yapabilmek mümkün. Birçok firma müşterilerini internet üzerinden alışverişe teşvik edebilmek için online alışverişlerde tüketicilere çeşitli indirimler sağlıyor. Bu sayede online alışverişin daha da yaygınlaştığını görebiliyoruz.

  Online alışveriş esnasında güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz Paykasa sisteminden haberdar mısınız? Bir sanal kart olarak son derece pratik bir şekilde kullanılabilen Paykasa ile birçok online alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. İçinde belirli bir bakiyenin bulunduğu ve bu bakiye tutarınca alışveriş yapabildiğiniz Paykasa ile güvenli alışverişin tadını çıkarın. Paykasa üzerinde yer alan 19 haneli sayı dışında herhangi bir bilgi yer almıyor. Bu durum kişisel bilgilerinizi hiç kullanmadan internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz anlamına geliyor. Paykasa ile kişisel bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmadan internet üzerinden alışveriş yapabilmek mümkün.

   Peki Paykasa’nın avantajları neler? Gelin bunu birlikte inceleyelim:

  • Paykasa, son derece güvenli bir sanal karttır. Herhangi bir şekilde kaybolma ya da çalınma gibi durumları söz konusu değildir.
  • Paykasa’nın son derece yaygın olduğunu söylemek mümkün. Birçok online mağaza ve web sitesinde geçerli.
  • Paykasa ile son derece hızlı bir ödeme işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca Paykasa limitiniz dolduğunda yeni bir Paykasa alabilmek son derece kolay ve pratik.
  • Ön ödemeli kartlar arasında son derece uygun komisyon tutarlarına sahiptir. Paykasa Euro’nun durumuna göre belir ve döviz kurunun Türk lirası karşılığının üzerine düşük bir komisyon bedeli konur. Üstelik Paykasa’nızı son limitine kadar kullanabilmeniz mümkün.
  • Paykasa son derece güvenlidir. İnternet üzerinde yer alan birçok siteden satın alabilirsiniz. Paykasa satın alırken mümkün olduğunca prestijli ve güvenli siteleri tercih etmeyi ihmal etmeyin.
  • Paykasa’ya peşin ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. Paykasa satın almak istediğiniz internet sitesi ile irtibata geçerek satın almak istediğiniz Paykasa karşılığında belli bir tutar ödüyorsunuz. Bu tutarı havale/EFT ya da kredi kartı üzerinden ödeyip Paykasa’ya sahip olabilirsiniz. Paykasa ön ödemeli bir kart olduğundan dolayı kredi kartları gibi geri ödeme konusunda hiçbir risk içermez.

    Paykasa limitinizden belli bir tutar arttığı takdirde bunu nakit paraya çevirebilmeniz mümkün. Paykasa’yı satın aldığınız firmanın internet sitesine tıklayarak irtibata geçebilir ve Paykasa’nızdaki limiti bozdurmak istediğinizi iletebilirsiniz. Yetkiliye Paykasa’nızın 16 haneli PİN numarasını ileterek işlemleri başlatabilirsiniz. Euro’nun o anki durumuna göre Paykasa’da kalan Euro Türk lirasına çevrilir ve talep ettiğiniz banka hesabına gönderilir. Mesai saatleri içerisinde gönderilen para kısa bir süre içerisinde hesabınızda olur. Bu sayede pratik bir şekilde Paykasa’nızı bozdurabilirsiniz.

   Paykasa, her yönüyle son derece pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir. Bu yönüyle gittikçe yaygınlaştığını söylemek mümkün. Diğer ön ödemeli kartlara göre daha ekonomik olan bu sanal kart ile internet üzerinden birçok alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik kişisel bilgilerinizle ilgili en ufak bir detay dahi vermeden.